مقالات

رادیاتور کمپرسور

02 ارديبهشت, 1398

رادیاتور کمپرسور Oil Inject برای خنک کاری روغن هواساز کمپرسور مورد استفاده قرار میگیرد . رادیاتور کمپرسور اسکرو سایز و ابعاد مختلفی دارد . از برندهای معروف رادیاتور روغن کمپرسور میتوان از برند Ciesse ایتالیا نام برد . فشار تست رادیاتور ها 40 Bar و فشار کاری 26 Bar میباشد .

نگهداری از رادیاتور روغن کمپرسور و آب :
در اثر کارکرد کمپرسور مقداری گیریس و روغن و رسوبات در بین پره های رادیاتورها جمع میگردد که مانع انتقال حرارت شده و موجب گرمایش دستگاه میگردد ، لذا توصیه میشود ماهی یکبار برای پاکسازی رایاتور روغن کمپرسور و آب ، هوای فشرده از میان پره های آنها عبور داده شود . در صورت امکان این هوای فشرده باید حامل مقداری حلال غیر قابل اشتعال باشد . با این کار تجمع روغن یا گیریس از بدنه خارجی و پره های رادیاتورها زدوده خواهد شد و کار انتقال حرارت به راحتی صورت خواهد گرفت .

رادیاتور روغن کمپرسور
برای سفارش رادیاتور روغن کمپرسور نیاز به ظرفیت کمپرسور و با ابعاد طول و ارتفاع و ضخامت رادیاتور بهمراه ابعاد فریم رادیاتور میباشد . رادیاتور روغن کمپرسور از دو قسمت فریم یا قاب و قسمت لانه زنبوری یا شبکه رادیاتور روغن کمپرسور تشکیل شده است .
در مواردی فقط قسمت شبکه به هر دلیل ممکن آسیب و یا از بین میرود که این شرکت با استفاده از قاب رادیاتور قبلی امکان ساخت را مهیا مینماید و در ضمن هزینه نسبت به رادیاتور کامل پایین تر می گردد .
رادیاتور کمپرسور دیزلی
معمولا ورود و خروج رادیاتور کمپرسور به دو شکل فلنجی و بوشنی میباشد . رادیاتور کمپرسور برای کمپرسور های دیزلی دو مدل میباشد :
رادیاتور روغن کمپرسور ( فلنجی ، بوشنی )
رادیاتور آب کمپرسور ( سه لول یخچالی ، پنج لول یخچالی )

788 کلیک بروزرسانی در دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 20:30
مدیر بلاگ

به وب سایت گروه ...:::افق صنعت:::... خوش آمدید.تارنمایی که مشاهده می نمایید جهت اطلاع رسانی و ارتباط پیوسته با مشتریان طراحی شده. من محمدحسین حق پناه به همراه دیگر همکاران خود مطالب این بخش را به صورت مستمر بروز می کنیم.  قدردان خواهیم بود چنانچه مطالب و مکتوبات این سایت با ذکر منبع استفاده شود.

ارسال نظر

تازه های سایت

تخصص ما چیست؟

 • مشاوره
  برای اجرای پروژه های جدید آماده ایم.
  طراحی
   پیش طراحی برای عدم هدررفت سرمایه 
  اجرا
  انتخاب طرح از شما، پیاده سازی آن با ما!
  پشتیبانی
   ما همیشه در کنار شما هستیم.